Koszyk

×
Jowisz w baranie

Czujesz się pozbawiony inspiracji, motywacji i nie potrafisz przerwać tego przyziemnego cyklu. Nadszedł czas na zmianę stylu życia lub biznesu! Jowisz w Baranie usadza Cię w fotelu kierowcy, czas rozwinąć kreatywne pomysły, zadbać o kondycję i uwolnić ducha rywalizacji. Od 11 maja Jowisz wkracza do barana i  pozostanie u niego do 28 października 2022 roku. Będziemy zachęcani do podejmowania inicjatywy i wychodzenia z naszych stref komfortu. Świat będzie miał dość bycia powstrzymywanym przez chaos, oszustwa i niepokój.

Jowisz w Baranie pomoże Ci odnaleźć Twojego wewnętrznego mistrza. Świat zdecyduje, że ma już dość chaosu, świństw i niepokoju. Zostawi je za sobą i skupi się na pionierskich działaniach. To doskonały czas, by zająć się coachingiem i objąć przywództwo, dosłownie.

To czas nie tylko na rozwój osobisty, ale także na spojrzenie na zewnątrz i nawiązanie nowych relacji. Choć będzie nas zachęcał do wydobycia naszej rywalizacyjnej strony, nauczy nas też większej szczerości. Zamiast szukać doskonałości, Jowisz dąży do postępu, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *