Koszyk

×

Kim jesteś i jak wiele z prawdziwego ciebie pokazujesz światu? Co wspiera i uziemia Twoją świadomość? Dzięki czemu jesteś w stanie wsłuchać się w ograniczające Cię emocje i doświadczać więcej emocji wspierających Cię w życiu? Które emocje zachęcają Cię do bycia coraz bardziej sobą, kiedy kroczysz swoją unikalną i cenną ścieżką duszy. Czy umiesz odpowiedzieć na chociaż jedno to pytanie?

Masz w sobie tyle mocy

Wielu ludziom trudno jest pokazać światu ich prawdziwą twarz, tę bez masek, najprawdziwsze ja. Czy zmagasz się z samoakceptacją i często masz wrażenie, że musisz ukrywać swoje wady, aby zostać zaakceptowanym w społeczeństwie? Czy oddzielasz się od tej części siebie, którą ukrywasz przed sobą i przed światem lub izolujesz się od innych bo boisz się, że inni cię wyśmieją i odrzucą? Jednak wszyscy jesteśmy jedną istotą, więc ważne jest, by znaleźć sposób na połączenie się z prawdziwym sobą i pozwolić tej części swojej osobowości zabłysnąć. Jesienią gdy wieczory są dłuższe, a nasze cienie zdają się być jakieś większe, identyfikacja naszej ciemniejszej i nie tak pięknej drugiej natury jest łatwiejsza. Listopadowa energia zachęca Cię, do akceptacji Twojej drugiej natury i do wyboru jak chcesz się zachować.

W każdej sekundzie każdego dnia masz możliwość wyboru, kim jesteś i jaki chcesz być; jak chcesz się czuć, jak chcesz widzieć świat, jak chcesz być widziany, jak chcesz oddychać. Każdy dzień jest nowym początkiem. Żyjemy teraz, więc musimy wykorzystać to ze wszystkich sił. Kiedy świat ciągle się zmienia, ważne jest, by poświęcić czas sobie i zrozumieć, co sprawia, że jesteś najbardziej szczęśliwy. Każdy powinien spróbować czegoś nowego, bo w spektrum życia zawsze jest więcej odcieni szarości, niż mamy odwagę zobaczyć.

Listopad 2022

Energie w październiku to kolejno: królowa mieczy, osiem buław, dziewięć denarów. Królowa Mieczy zauważa, że jesteś osobą poszukującą prawdy. Jesteś otwarty na słuchanie myśli i opinii innych, ale ostatecznie filtrujesz te informacje, by rozszyfrować, co jest prawdą, a co nie. W kontaktach z innymi nie tolerujesz nieprawdy ani nadmiaru bzdur. Wolisz przejść do sedna sprawy, nie wdając się w zbytnie pogawędki czy plotki. Ósemka Różdżek zachęca Cię również do skupienia się na swoich intencjach i działaniach. Określ, co chcesz osiągnąć, a następnie skup wszystkie swoje zasoby i energię na tym jednym celu. Usuń wszystkie przeszkody i poświęć się zadaniu z pełną koncentracją, determinacją i wolą. To doświadczenie może być bardzo produktywne i pozwoli ci osiągnąć wiele w krótkim czasie. Kiedy Dziewiątka Denarów pojawia się w czytaniu Tarota, nie obawiaj się rozpieszczać siebie w nagrodę za całą swoją ciężką pracę. Spraw sobie specjalną okazję lub osobisty prezent, aby uczcić swoją podróż. Osiągnąłeś już tak wiele i choć może nie jesteś jeszcze na mecie, to jest to okazja, by docenić swoje osiągnięcia i dodać sobie energii na ostatni etap.

Rada: Sprawiedliwość – poszukuj równowagi w Twoim życiu. W każdej sekundzie wybieraj jak chcesz się zachować, czy chcesz np. wybuchnąć tracąc zimną krew, czy postanowisz nie dać ponieść się emocją tym razem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *