Koszyk

×

Twój największy potencjał i jak go osiągniesz? Zatrzymaj się na chwilę i połóż ręce na twoim sercu. Zamknij oczy, weź kilka głębokich oddechów i skup się przez chwilę na tym jak bije twoje serce. Skup się na jego fizycznej sile i wsłuchaj się w jego miarowe bicie. Pomyśl o sobie ze wcześniejszych lat, przeanalizuj ten czas, gdy nie wiedziałeś czego tak naprawdę chcesz. Pomyśl o tym co osiągnęłaś/osiągnąłeś, kim się stałaś/eś oraz co już wiesz o sobie, przemyśl jak dalece się zmieniłaś/eś. Zastanów się za co jesteś wdzięczna/ny. W chwilach takich jak ta możesz odkryć swój najgłębszy cel, skupiając się na sercu zapytaj je o te najważniejsze i najgłębsze pytania. Po co pojawiłaś/eś się na tym świecie? Co pragniesz osiągnąć?

Październik ma dla nas niespodziankę, pozwoli nam uświadomić sobie nasz potencjał, to piękna wiadomość, energetycznie będzie też testował nasze granice. W tym miesiącu zastanów się co w swoim życiu akceptujesz, co jest nie do przyjęcia? Czy przymykasz na coś oko, czy nie chcesz czegoś wiedzieć?

Te zabiegi pozwolą na wzmacnianie pewności siebie, uświadomienie sobie swojego potencjału przesuwając własne granice.

Energie w październiku to kolejno: 7 buław, 2 buławy, eremita

Jak przygotować się na październikowy przypływ energii

W energiach wypadły nam buławy, to znaczy, że przed nami energetyczne przyśpieszenie, pałki lub inaczej kije wskazują bezpośrednio na aktywność, pęd oraz działanie.

Ochroń swój sukces, przeanalizuj swoje wszystkie opcje startu, zastanów się jak możesz dotrzeć do swojego celu. Przegrupuj swoje siły, zastanów się co możesz poprawić, jaką masz obudzić w sobie siłę by przejść na wyższy poziom. Masz już wiele sukcesów za sobą. By osiągnąć kolejny sukces teraz przeanalizuj swój kolejny krok.

To nie jest czas na rozpowiadanie o swoich sukcesach, chroń swoje osiągnięcia, nie osiadaj na laurach, stać się na dużo więcej, przeanalizuj co możesz jeszcze zrobić by na bazie poprzedniego sukcesu odnieść kolejne zwycięstwo. Przemyśl jakie cierpliwe działanie przeniesie cię na wyższy poziom.

Na jakiś czas Bądź jak ten Eremita, jesteś na drodze po wielką siłę, zwycięstwo, teraz jest czas, by na chwilę zwolnić, zaplanować dokładnie każdy krok.

Zapisz dokładnie co chcesz osiągnąć, kiedy chcesz to osiągnąć i zaplanuj krok po kroku, przemyśl co musisz zrobić, wycofaj się na czas opracowania planu. Jeżeli masz wielką wizję, możesz nie widzieć całej drogi, która jest przed tobą. To tak jak prowadzenie samochodu we mgle, oświetlasz tylko to co jest dwa metry przed tobą, ale nic nie szkodzi bo w odpowiednim czasie zobaczysz kolejne kilometry swojej trasy. Metodycznie trzymaj się swojej wizji i krok po kroku realizuj swoje cele, a zobaczysz przyjdzie czas na buławowe przyspieszenie i wyniesienie na wyższy poziom.

Przyjdzie taki moment Wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *